Košík: 0 ks, 0,00 € / 0 Kč
 
Home -> Prohormony -> OXADROL 80 cps

OXADROL 80 cps

Kód:
sw_111
Výrobce:
Dostupnost:
not available
Cena:
61,60 € / 72,50 $
1 580 Kč
 
Not available

Oxadrol je premium multi-component specific pro-hormone. It is a flagship product of the brand. It consists of the best ingredients like Trenavar(20mg), Epistane(20mg) and Ibutamoren(20mg). This premium combination of ingredients ensures quality gains in pure muscle mass in a very short time.

With regular use of the product, proper diet and intensive training, it is possible to increase the growth hormone levels in the body by up to 34%. This increase in HGH results in very rapid renegenarion, rapid fat burning, and especially gaining clean and lasting muscle mass.

In addition to there premium properties, the product also offers optimal protein synthesis, helping to deliver the necessary nutrients up to 9 times faster into the muscle fibers, making the muscle fuller and lastingly pumpe tup.

 

Benefits:

- Increase the HGH up to 34%

- Incredible muscle mass in short time

- High muslce tonus and pump effect

- Lose fat

- Optimal protein synthesis

 

RECOMMENDED DOSAGE:

Take 1 capsule with 250ml water daily. Higher dosage for advanced users should be consulted with your doctor or specialist. Swiss Pharmaceuticals is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.
Dietary supplements should be discussed with your doctor before use.

Keep away from kids.

Our products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

E-shop profi-nutrition.net is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.

Oxadrol je prémiový vícekomponentní specifický prohormon. Jedná se o vlajkový produkt této značky. Skládá se z nejlepších ingrediencí jako Trenavar (20 mg), Epistane (20 mg) a Ibutamorenu (20 mg). Tato prvotřídní kombinace přísad zajišťuje kvalitní nárůst čisté svalové hmoty ve velmi krátké době.

Při pravidelném používání přípravku, správné stravě a intenzivním tréninku je možné zvýšit hladiny růstového hormonu v těle až o 34%. Toto zvýšení HGH má za následek velmi spalování tuků a zejména získání čisté a trvalé svalové hmoty.

Kromě prémiových vlastností nabízí produkt také optimální syntézu bílkovin, což pomáhá dodávat potřebné živiny až 9krát rychleji do svalových vláken, čímž se svaly plní.

 

Výhody:

- Zvýšení HGH až o 34%

- Neuvěřitelná svalová hmota v krátkém čase

- Vysoký tonus svalů a efekt pumpy

- Ztráta tuků

- Optimální syntéza bílkovin

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 

Užívejte 1 tobolku s 250 ml vody denně. Vyšší dávka pro pokročilé uživatele by měla být konzultována s lékařem nebo specialistou. Swiss Pharmaceuticals nezodpovídá za zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

 

Produkty jsou určeny výlučně na výzkumné a vědecké účely.Dietary supplements should be discussed with your doctor before use.

Keep away from kids.

Our products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

E-shop profi-nutrition.net is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.

46,01 € / 1 180 Kč

49,13 € / 1 260 Kč
Not available
61,99 € / 1 590 Kč

61,99 € / 1 590 Kč

 
 
© profi-nutrition.net           EN | CZ
 
Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

Rage 386g

POISON 300g

Rouge PW 180g

Black Mamba Hyperrush 90 cps