Košík: 0 ks, 0,00 € / 0 Kč
 
Home -> Před-tréninkové produkty -> MESOMORPH ( Geranium ) 388g

MESOMORPH ( Geranium ) 388g

Kód:
aps_222
Výrobce:
Dostupnost:
not available
Cena:
42,89 € / 48,43 $
1 090 Kč
 
Not available

LAST UNITS DMAA VERSION !!

APS Mesomorph (1,3 DMAA HCL) US vesrion  - the latest version very much composed in connection with regeneration, squeezing anabolism, inhibiting catabolism, adding source, refer to permanent voltage. Now improved composition and even more effective operation.

 

- It stimulates very much

- It adds movement and energy

- Supports anabolic processes

- With muscle blood flow and endurance

 

APS Mesomorph in the 388g pack is another version of the legend among training supplements ensuring fast work. It is thanks to this that we have achieved efficiency.

 

The main fields of operation of the APS Mesomorph booster are:

Delays the appearance of feeling tired.

Life of nitric oxide product.

It increases the ruthlessness and muscle mass.

Strongly stimulates.

 

Mesomorph to the product submitted. It has in its composition:

- Compounds supporting regeneration (glucuronolactone),

- Accelerating anabolism (AAKG, di-creatine malate)

- Inhibitory catabolism (L-Taurine),

- Adding energy (Methylxanthin, 3,7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purinol-2,6-dione, 1,3-dimethylamylamine).

- From the resulting Nitric Oxide (Agmatine AAKG, citrulline malate),

- Providing a discussion of muscle work (beta-alanine),

- Helping to increase muscle strength and affect endurance (beta alanine, creatine nitrate, di-creatine malate).

 

The Mesomorph consists of:

Geranium HCL - A very strong stimulant. It stimulates the process of reducing body fat, as well as helping to increase the intensity of training.

Agmatine - It shows neuroprotective, anticonvulsive, antidepressant, anxiolytic and analgesic abilities. Increases the production of nitric oxide increasing the muscle pump.

Beta-alanine - along with histidine in the carnożyna composition. It also creates dipeptides responsible for the deacidification of fast-paced technical data and ATPase training.

L-citrulline malate - is responsible for production and transport.

Arginine alpha-ketoglutarate - allowing better blood supply to muscles and soft tissues. Indirectly involved in the synthesis of cGMP, which along with ATP, Occupation in the process of contraction of work and anabolic. Affects the secretion of growth hormone, the process of processing liver regeneration. Unfortunately, but the traditional form is not fast enough, but by no means.

Icariin - has a positive effect on testosterone levels and helps in the production of NO.

2-Creatine Malate - a modern form of well-known and proven creatine - the most popular supplement raising the level of ATP (universal energy carrier in our body), accelerating the synthesis of proteins, inhibiting catabolism. Subjecting it to the esterification process and attaching a related product.

Creatine nitrate - a modern form of well-known and proven creatine - the cheapest protein synthesis, inhibiting catabolism. Subjecting it to the esterification process and attaching a related product.

L-faurine - help in the development of cholesterol. It is very important that Taurine stimulates the pancreas to secrete insulin. However, it does otherwise glucose, and thus decrease the risk of insulin production. Thanks to which I can again achieve additional features of insulin - a strong anabolic - without worrying about my health.

Creatine sodium phosphate - an easily absorbed, high-energy form of Creatine.

Glucuronolactone - helps in removing harmful products while consuming metabolic changes of social physical and life efforts,
Dietary supplements should be discussed with your doctor before use.

Keep away from kids.

Our products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

E-shop profi-nutrition.net is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.

Bezkonkurenčne najbrutálnejší predtréningový produkt na trhu! Každý odmerka obsahuje megadávku DMAA (65 mg), kreatín a beta alanín. APS Mesomorph je kompletný produkt vyrobený z extrémne účinných látok v klinických množstvách bez pridaných plnidiel. Na rozdiel od iných predtréningoviek, u APS Mesomorph nezažijete tzv. „crash“ efekt, čo znamená intenzívny pokles energie po odznení účinkov produktu.  

 

Prečo je APS Mesomorph tak efektívny?

Mesomorph je vyrobený z aktívnych zložiek farmaceutickej čistoty v dávkach, ktoré sú deklarované na etikete. Žiadne polovičné dávky, ako u iných výrobkov tejto kategórie.

 

Výhody APS Mesomorph:

- Žiadne plnidlá, žiadne podráždenie žalúdka a nadúvanie!

- Nekonečná vytrvalosť.

- Posledné opakovania budete cítiť ako prvé, čo umožňuje trénovať dlhšie a tvrdšie.

- Až 4x viac svalov! Energetické podnecovanie aktívnych zložiek.

- Cez 4000 mg beta-alanínu a viac než 500 mg citrulínu v každej dávke!

- Najkomplexnejší Thermo-energetický matrix.

- Extrémne prekrvenie svalov a plnosť svalov.

- Maximalizuje silu, výdrž a regeneráciu!

- Eliminuje kyselinu mliečnu a toxíny.

- Posilňuje imunitu a odstraňuje voľné radikály.

 

Kľúčové zložky APS Mesomorph:

- 3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purine-2,6-dione (Theobromine)

- Beta-alanín

- L-citrulín

 

Popis jednotlivých zložiek produktu:

3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purine-2,6-dione (Theobromine)

Chemickou štruktúrou je Theobromine príbuzný kofeínu. Na rozdiel od kofeínu má theobromine tri metylové skupiny namiesto dvoch. Z tohto dôvodu je theobromine dlhšie pôsobiaca látka než kofeín. 

Theobromine je prirodzene vyskytujúca sa látka a získať ju možno z viac ako 60 rastlín. Najkoncentrovanejší je v kakaových bôboch. Má horkú chuť a je hlavnou zložkou čokolády. Aj keď theobromine súvisí s kofeínom a vykazuje podobné účinky, nemá vplyv na organizmus stimuláciou centrálneho nervového systému. Namiesto toho vyvoláva svalovú relaxáciu hladkého svalstva. Vďaka trom metylovým skupinám zvyšuje polčas rozpadu a logicky je možné jeho účinky pociťovať dlhšiu dobu. Theobromine sa bežne používa na liečbu vysokého krvného tlaku vďaka jeho pozitívnym účinkom na hladkú svalovinu a rozširovanie ciev. Pozitívnym spôsobom ovplyvňuje obličky a napomáha sa zbavovať sa bunkovej vody.

 

Beta-alanín

Predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá nemá priamy vplyv na rast svalovej hmoty. Jej účinky sú však veľmi významné. Beta-alanín sa prirodzene vyskytuje v mäse (najmä v hovädzom). Ak však chcete využiť jeho pozitívne vlastnosti na telesný výkon, je nutná aplikácia prostredníctvom suplementačných preparátov. Vyššie hladiny beta-alanínu zvyšujú  pufračnú kapacitu buniek svalov, a tým pádom zvyšuje vytrvalosť počas tréningového zaťaženia. Zvyšuje výkon:

- Vo vysoko intenzívnom zaťažení do 4 minút.

- V niekoľkých po sebe trvajúcich intenzívnych výkonoch s krátkymi prestávkami

- Znižuje únavu po intenzívnej fyzickej činnosti.

 

L-citrulín

L-citrulín patrí medzi dôležitý zásobný zdroj bunkového L-arginínu a rýchly zdroj oxidu dusnatého. Zvyšuje hladinu arginínu a ornitínu a teda aj syntézu NO. Tým pádom lepšie a rýchlejšie prekrví svalstvo a otvorí cestu živinám realizovať proces budovania svalov. Má pozitívny vplyv na telesný výkon a jeho kvalitu. Zvyšuje produkciu energie (ATP) využívaním kyslíka pri zaťažení, ale aj v stave pokoja. Hrá dôležitú úlohu pri detoxikácii pečene, odstraňovaní amoniaku a kyseliny mliečnej zo svalov. Účinne bojuje proti únave a napomáha zefektívniť regeneračné procesy. 

 

Odporúčané dávkovanie:

Na začiatku je veľmi dôležité zistiť individuálnu toleranciu na APS Mesomorph. Zložky tohto produktu sú tak silné, že je nutné zvoliť postupné dávkovanie. Ak máte skúsenosti s beta-alanínom môžete ísť priamo na jednu odmerku. Ak s beta-alanínom nemáte skúsenosti začnite s ½ dávkou. Po zistení tolerančných dávok sa odporúča užívanie Mesomorphu 40 minút pred tréningom. Jednu odmerku zmiešajte s 300 ml studenej vody na prázdny žalúdok. V netréningových dňoch užívajte ½ odmerku ráno na lačno. Kedy budete cítiť účinky Mesomorph? Pozitívne účinky pocítite už po prvom dni, najlepšie účinky sa dostavujú po 15 – 60 dni. Po 8 – 10 týždňoch sa odporúča prestávka v užívaní v trvaní 8- 10 týždňov. Počas tejto doby „off“ môžete aplikovať nekreatínový výrobok.

 

Varovanie:

Pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Nepoužívajte tento produkt, ak máte zdravotné problémy (vysoký a nízky krvný tlak, ste po mŕtvici, trpíte búšením srdca alebo srdcovou arytmiou). Nevhodné pri poruchách štítnej žľazy, srdca, pečene, ak trpíte zväčšením prostaty, depresiami alebo stavmi úzkosti. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak na sebe spozorujete negatívne vedľajšie účinky, ihneď prestaňte s užívaním. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dietary supplements should be discussed with your doctor before use.

Keep away from kids.

Our products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

E-shop profi-nutrition.net is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.

42,89 € / 1 090 Kč

 
 
© profi-nutrition.net           EN | CZ
 
Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

Rage 386g

POISON 300g

Rouge PW 180g

Black Mamba Hyperrush 90 cps