Košík: 0 ks, 0,00 € / 0 Kč
 
Home -> Spalovače -> LIPODRENE HARDCORE 90 cps

LIPODRENE HARDCORE 90 cps

Kód:
hitech_322
Výrobce:
Dostupnost:
available
Cena:
46,83 € / 52,87 $
1 190 Kč
 
ks  

Hardcore Diet & Energy Aid for Serious Weight Loss!

Revamped Formulation for Even Loyal Lipodrene® Fans

Hardcore Diet Aid for Razor cuts!

Hardcore Stimulants for an Eye-Opening Blast of Energy

 

Lipodrene Hardcore® is exactly what the names says it is - Hardcore Lipodrene®. You take Lipodrene® and then tweak it with some cutting-edge tablet technology so that it blasts you faster and lasts longer. Lipodrene Hardcore® is a Hi-Tech weight loss and energy enhancement supplement designed to quench the "hard to please" dieter's thirst! Lipodrene Hardcore® includes "rapid release" and "extended release" technology. These two technologies are why Lipodrene Hardcore® provides such an exceptionally quick, long-lasting, no-crash stimulant feeling.

As you can see, Lipodrene® Hardcore has weight loss and energy enhancement locked down with an impeccable, diverse ingredient profile that contains only state-of-the-art ingredients designed to provide you with exactly what you need to launch a multi-directional attack on getting ripped up. Lipodrene® Hardcore is Hi-Tech's most densely-dosed, jam-packed, jacked-up, hardcore diet aid and stimulant energizer yet!

 

THE SCIENCE:

Lipodrene® Hardcore contains Acacia rigidula extract, often called the ephedrine imposter, is the most effective metabolic stimulator on the market today! It is backed by "double-blind placebo controlled studies" and its effects were released at the Arnold Classic. Acacia rigidula displays beta-2 adrenergic receptor agonist activity. It is known that increased stimulation of beta-2 receptors will promote increased metabolic rate and thermogenesis. The findings of the study indicate that Acacia Rigidula promotes significant increases in resting energy expenditure (12+%) still evident 3 hrs post ingestion. When compared to 300mg caffeine being at 3.5% at 3 hours post ingestion. The findings of the present study indicate that the increase in resting metabolic rate exhibited with Acacia Rigidula (12+%) are actuallly superior to the findings of previous studies which reported that 10 to 30 mg ephedrine increased energy expenditure by 6.6% to 10%.

The outer layer of the Lipodrene Hardcore® tablet contains Explotab® technology- for immediate burst of the active ingredients, producing rapid onset of energy! The inner layer releases a sustained dose of active ingredients into the bloodstream for long-lasting energy and a continued weight loss effect for several hours. When you take Lipodrene Hardcore® be ready from the get-go to get slammed with an "eyes wide open" blast of energy that will take you from 0 to 60 in no time flat! Lipodrene Hardcore® will then help you lose weight and feel great all day long.

With Lipodrene® Hardcore, get ready to experience a spectacular mood, ride an uninterrupted energy wave from the time you wake up until you are ready to wind down for bed, and, last but certainly not least, finally start making headway with unwanted weight and get razor cuts! Whether you are a man looking to get shredded and sport a chiseled six pack, or a woman looking for sexy curves that will make heads spin, Lipodrene® Hardcore is your solution!

 

These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to treat, cure, diagnose, or prevent any disease.

This product should not be used in place of or as a substitute for recommendations by your healthcare professional. No clinical study has been performed on Lipodrene®. These statements are based upon the active ingredients: Senegalia Berlandieri, Ephedra, Theobromine, Yohimbe, Citrus aurantium, Caffeine, Green tea, 5-HTP, 5-methoxytryptamine and Phenylethylamine.

WARNING: this product can raise your blood pressure and interfere with other drugs you may be taking. Talk to your doctor about this product. Not for use by individuals under the age of 18 years. Do not use if you are pregnant or nursing. This product can raise blood pressure and interfere with other drugs you may be taking. Talk to your doctor about this product.

Individuals who consume caffeine with this product may experience serious adverse health effects. Individuals who are sensitive to the effects of caffeine should consult a licensed health care professional before consuming this product. Do not consume Synephrine or caffeine from other sources, including but not limited to; coffee, tea, soda or other dietary products or medications containing caffeine or phenylephrine. Do not use for more than 8 weeks. Consult with your physician prior to use if you are taking medication, including but not limited to MAOI inhibitors, aspirin, antidepressants, nonsteroidal anti-inflammatory drugs or products containing phenylephrine, ephedrine, pseudoephedrine, or other stimulants. Consult your physician prior to use if you have a medical condition, including but not limited to; heart, liver, kidney, or thyroid disease, psychiatric or epileptic disorders, difficulty urinating, diabetes, high blood pressure, cardiac arrhythmia, recurrent headaches, enlarged prostate or glaucoma.

Discontinue 2 weeks prior to surgery or if you experience rapid heartbeat, dizziness, severe headache or shortness of breath. In case of accidental overdose, seek professional assistance or contact a poison control center immediately. Avoid alcohol while taking this product. Exceeding recommended serving may cause serious adverse health effects, including heart attack and stroke. Improper use of this product may be hazardous to a persons health.

 

SUGGESTED USE:

Take 1-2 tablets in the morning and 1 tablet after lunch.  Do not exceed 4 tablets daily. 
Dietary supplements should be discussed with your doctor before use.

Keep away from kids.

Our products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

E-shop profi-nutrition.net is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.

Hi-Tech Lipodrene Hardcore DMAA ( ORIGINAL Hi-Tech ) - je jedinečný spalovač tuků, obohacený o přísady, které zvyšují energetickou hladinu, díky které Lipodrene nejen dokonale spaluje tuky, ale také dodává energii mnoho hodin. Nejsilnější verze kultovního spalovače Lipodrene s původní receptůrou ( DMAA ) extrémně snižuje tělesný tuk. Produkt poskytuje vysokou dávku energie a umožňuje vám ovládat vaši chuť k jídlu po dlouhou dobu. Další výhodou je, že doplněk účinně odstraňuje zadrženou vodu.

Hi-Tech Lipodrene je nejsilněji vyráběný spalovač na trhu, alternativa k farmakologickým látkám. Hi-Tech Lipodrene je založen pouze na složkách přírodního rostlinného původu. Na rozdíl od mnoha jiných takových doplňků na trhu, Lipodrene Hardcore opravdu snižuje množství tuku nahromaděné v našem těle, zatímco většina ostatních produktů způsobuje placebo efekt. Hi Tec Pharmaceuticals Lipodrene Hardcore je posílená verze svého předchůdce, považovaná za jednoho z nejsilnějších spalovačů na trhu.

Unikátní směs účinných látek se vyznačuje pozoruhodnou účinností v boji proti odolnému tuku díky dokonale sladěným látkám a vysoké dávce 700 mg složek v každé tabletě. Vzhledem k rozmanitosti jednotlivých látek tento produkt interaguje téměř na každé metabolické cestě, která má významný dopad na snížení hmotnosti.

Další výhodou Lipodrenu je že zlepšuje duševní náladu a zvyšuje motivaci k cvičení, a to i při nízkokalorických dietách.

Lipodrene Hardcore dodává velké množstvé energie, která vám umožňuje trénovat déle a intenzivněji, bez únavy nebo ztráty energie. Vzhledem k různým stimulačním látkám, které obsahuje, může být účinek zvýšené energie a síly pociťován již po několika minutách a trvá mnoho hodin. Kromě toho také zlepšuje fungování mysli a soustředění.

 

Ephedra Extract - rostlina obsahuje alkaloidy s termogenním účinkem, který zvyšuje základní energetický výdej těla způsobující kalorický deficit. Jedná se tedy o účinný způsob, jak zvýšit rychlost metabolismu a spalování tuků. Navíc doplnění extrakty ze zelené trávy snižuje chuť k jídlu, usnadňuje udržování stravy, zejména v období nízkého kalorického příjmu. Studie navíc ukazují, že rostlina je zdrojem flavonoidů schopných zachytit volné radikály v těle.

Senegalia Berlandieri - pomáhá zlepšovat náladu, cítit se dobře a dává příjemnou podporu energie, když ji potřebujete. Rostlina je zdrojem mnoha alkaloidů, včetně: N-methylfenylaminu, tyraminu a fenylethylaminu. Berlandieriho Senegalia ovlivňuje růst energie, zvýšenou motivaci jednat a zlepšuje pohodu. Účinkem jeho působení je zvýšení hladiny dopaminu, serotoninu a adrenalinu v těle. Extrakt ze suroviny Senegalia Berlandieri také zvyšuje lipolýzu a zrychluje metabolismus.

Citrus Aurantium - Je to vynikající zdroj vitamínu C, jehož množství v extraktu může dosáhnout dokonce 42%. Hořké pomeranče jsou mnohem bohatší než vitamín C. Jsou bohaté na antioxidanty, jako jsou bioflavonoidy, hesperidin. Kromě vysokého obsahu dokonale stravitelného vitaminu C je Citrus Aurantium známa především díky synefrinu, který je přirozenou náhradou efedrinu. Synefrin má podobnou strukturu jako efedrin. Získává se přirozeným způsobem z nezralých citrusových plodů, např. Citrus uranium L., Citrus aurantium L. Tato látka je přírodní náhražkou efedry. Stále více se přidává k lékům a výživovým doplňkům určeným pro sportovce i osoby s nadváhou. Tato sloučenina podporuje metabolismus, snižuje chuť k jídlu a současně zvyšuje mentální a motorickou aktivitu. Synefrin zvyšuje krevní tlak a ovlivňuje minutový objem srdce. Rozšiřuje průdušky, aby usnadnil dýchání, účinně čistí dutiny a zlepšuje náladu.

Naringen - naringin patří do skupiny flavonoidů, je přirozeně získáván z grapefruitového ovoce a je zodpovědný za jeho hořkou chuť. Sloučenina má silné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, které jsou užitečné při prevenci a kontrole obezity, hyperlipidémie, hypertenze, aterosklerózy a diabetes mellitus. Naringin účinně potlačuje vaši chuť k jídlu, takže se můžete zbavit nechtěných kilogramů ještě rychleji.

Evodiamine - Evodiamin je látka přírodního původu získaná při extrakci z rostliny Wu Zhu Yu. Mechanismus jeho působení je založen na stimulaci vaniloidních receptorů, což vede ke zvýšené produkci tepla - termogenezi a následně k vyšší energetické spotřebě a rychlejšímu spalování tuků.

Yohimbe Extract - Yohimbine je skvělý pro spalování tzv. "přetrvávajícího tuku" jako břicho, stehna nebo hýždě. Nejdůležitějším účinkem Yohimbine HCL je přesné odbourání tuků v místech, kde je obzvláště obtížné se ho zbavit v důsledku špatného přísunu krve. Je třeba si uvědomit, že yohimbin účinně vylučuje inzulín. Takže brát tuto směs kolem uhlohydrátových jídel je zbytečné. Yohimbin je zvláště účinný, když se používá na lačný žaludek, před fyzickou námahou.

Yerba mate extract - je zdrojem theobrominu je sloučenina známá z populárního yerba mate, vykazující diuretický účinek, který pomáhá zbavit přebytečnou vodu z těla. Tímto způsobem přímo ovlivňuje zvýšení estetiky těla maximalizací definice svalu. V kombinaci s kofeinem má theobromin také termogenní účinek, což urychluje redukci tukové tkáně.

Theobroma Cocoa Extract - theobromin obsažený v kakaových bobech, již užívaný v malých dávkách, způsobuje rozšíření krevních cév v mozku a následně zlepšuje krevní oběh a výživu tohoto orgánu a zlepšuje jeho fungování. Podobný účinek se projevuje také na koronárních cévách. Má stimulační účinek na nervový systém. Theobromin, zejména v kombinaci s některými polyfenoly a kofeinem, zvyšuje energetické výdaje v těle a podporuje proces snižování tělesného tuku.

1,3 Dimethylamylamine - DMAA funguje skvěle jako stimulant i jako spalovač tuků, zejména v kombinaci s kofeinem a dalšími látkami, které stimulují nervový systém a zesilují termogenezi. Tato silná účinná látka účinně poskytuje silnou stimulaci. Nepřímo stimuluje zvýšení hladiny adrenalinu v těle a přímo aktivuje adrenergní receptory. Poskytuje silný nárůst energie, stimulace a koncentrace. V kombinaci s kofeinem se zvyšuje jeho účinnost. Geranium po proniknutí do nervového systému stimuluje uvolňování dopaminu, díky čemuž zajišťuje soustředění a dobrou náladu, což je při tréninku zásadní.Dietary supplements should be discussed with your doctor before use.

Keep away from kids.

Our products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

E-shop profi-nutrition.net is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.

46,83 € / 1 190 Kč
Not available
44,86 € / 1 140 Kč
Not available
48,80 € / 1 240 Kč
Not available
43,29 € / 1 100 Kč

 
 
© profi-nutrition.net           EN | CZ
 
Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

Rage 386g

POISON 300g

Rouge PW 180g

Black Mamba Hyperrush 90 cps