Košík: 0 ks, 0,00 € / 0 Kč
 
Home -> SARM -> ENDUROBOL (GW 501516) 60 cps

ENDUROBOL (GW 501516) 60 cps

Kód:
sw_8
Výrobce:
Dostupnost:
available
Cena:
51,47 € / 60,57 $
1 320 Kč
 
ks  

GW 501516, the more commonly used name Cardarine. It was discovered in 1992 by Glaxo Smith Kline and Ligant Pharmceuticals. Cardarine binds to the PPR receptor and, in this binding, co-activates PGC-1α with an enzyme which subsequently increases the expression of genes involved in energy expenditure.

 

Cardarine is ideal for everything. Its greatest benefit is increasing stamina. Thanks to it, you will have more strength and energy for brutal hard workouts, as well as, you will have so much energy that weight loss will be an absolute “brunch” for you. Cardarine is also popular due to its ability to reduce fat. Your muscles will be streaked and perfectly sharp. Cardarine hides the three most important properties that are indispensable in bodybuilding:

 

- Burns fats,

- Has strong anti-catabolic,

- Strong anabolic effects.

 

RECOMMENDED DOSAGE:

Take 1 capsule with 250ml water daily. Take a maximum of 2 capsules a day. Higher dosage for advanced users should be consulted with your doctor or specialist. Swiss Pharmaceuticals is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.
Dietary supplements should be discussed with your doctor before use.

Keep away from kids.

Our products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

E-shop profi-nutrition.net is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.

GW 501516 ( Cardarine ). Endurobol se váže na PPR receptor a při této vazbě aktivuje PGC-la s enzymem, který následně zvyšuje expresi genů podílejících se na výdajích energie.

 

Cardarine je ideální pro všechno. Jeho největší výhodou je zvyšující se výdrž. Díky tomu budete mít více síly a energie pro brutální tvrdé tréninky a také budete mít tolik energie, že úbytek hmotnosti bude pro vás absolutní. Cardarine je také populární kvůli jeho schopnosti redukovat tuk. Vaše svaly budou pruhované a dokonale ostré. Cardarine skrývá tři nejdůležitější vlastnosti, které jsou nezbytné pro kulturistiku:

 

- Spaluje tuky,

- Má silné antikatabolické účinky

- Silné anabolické účinky.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 

Užívejte 1 tobolku s 250 ml vody denně. Užívejte maximálně 2 tobolky denně. Vyšší dávka pro pokročilé uživatele by měla být konzultována s lékařem nebo specialistou. Swiss Pharmaceuticals nezodpovídá za zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

 

SARM produkty jsou určeny výlučně na výzkumné a vědecké účely.Dietary supplements should be discussed with your doctor before use.

Keep away from kids.

Our products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

E-shop profi-nutrition.net is not responsible for health problems caused by incorrect dosing.

66,28 € / 1 700 Kč

58,09 € / 1 490 Kč

 
 
© profi-nutrition.net           EN | CZ
 
Mesomorph V4 ( new formula ) 388g

Rage 386g

POISON 300g

Rouge PW 180g

Black Mamba Hyperrush 90 cps